Kulmude lamineerimine

Mis on kulmude lamineerimine?

Kulmude lamineerimine on Instagramis hetkel laineid lööv ‘look’. Ilmselt olete isegi näinud mõnda sellist pilti. See rohkelt kõneainet pakkunud kulmutrend kas meeldib sulle või ei. Aga selle vastu me ei saa, need Instagrami väärilised kulmukaared on siin, et jääda.

Klient enne ja pärast kulmude lamineerimist.
Tehnik Diana klient enne ja pärast kulmude lamineerimist.

Kulmude lamineerimine on viimase aja tõusev trend. Alguse saanud Venemaalt ja kähku modellide poolt omaks võetud teenus on väga kiiresti leidnud endale koha ilumaailmas. Samuti Ilu Idüll Ilustuudios on tegu väga tahetud teenusega nooremate neidude seas. Ammu ei ole enam moes peenikesed ja liiga kitsad kulmud. Liigse kitkumise tulemusel ei kasva paljudel kulmud enam selliseks nagu nad soovivad. Sellisel juhul aitabki välja kulmude lamineerimine. See on ainult müüt, et õhukesi kulme ei saa lamineerida. Saab ikka! Kulmud on tõstetud visuaalselt kõrgemale kulmukaarest ja need on ilusad kohevad ning fikseeritud.

Mida tähendab kulmude lamineerimine?

Kulmude lamineerimine kõlab ohtlikult, et kas keegi hakkab neid kiletama? Ei, tegelikult on tegu ainult seerumiga, mis kantakse kulmudele. See rikkalik segu on kasulik sinu kulmudele toites neid seespidiselt ja muutes need säravaks, loomulikuks ning kergesti kammitavaks lisaks andes mõnusa pehme ja täidlase välimuse.
Teenus tavaliselt kujutab endas kombot- kulmude lamineerimine + värv + kulmukuju modelleerimine.

Miks on vaja kulme lamineerida?

  • Kulmukarvad on liiga jäigad.
  • Kulmud hoiavad kohati ebaühtlaselt risti-rästi.
  • Kulmud vaatavad alla või ülesse.
  • Kulmudes on tühimikud, siis kulmude lamineerimisega saab karvu ükshaavalt panna seisma, sinna kus vaja.
  • Kulmud on õhukesed, siis kulmude lamineerimisega saab karvu ükshaavalt panna seisma, sinna kus vaja, et tulemus jääks visuaalselt tihedam.
  • Soovitakse saada ‘naturaalne’ ja lopsakas tulemus.
Kulmude lamineerimine, tehnik Diana tehtud Ilu Idüll Ilustuudios. Kulmud on kohevad ja justkui kammitud ja fikseeritud
Kulmude lamineerimine

Kuidas kulmude lamineerimise protsess välja näeb?

Kulmude lamineerimise hooldus on põhimõtteliselt püsihooldus, kuna annab neile kuju püsiva kuju kuni kaheksaks nädalaks. Seega, hommikuti on rõõm ärgata juba ilusate kohevate kulmudega umbes kaks kuud.
Päris protseduur hakkab kulmudele tõstmiskreemi peale kandmisega, mis loob keemilise protsessi, et muuta karva struktuuri, et saaks kulmukarva liigutada uues suunas, kus kõige rohkem neid vaja oleks. Järgmisena tehnik kammib kulmukarvad ülesse oma kohale ja lisab neutraliseerijat, et taastada struktuur ja uus kuju. Seejärel lisatakse toitev õli kulmudele, et neid sügavalt niisutada ja toita ning taastada peale keemilist hooldusprotsessi. Protsess on väga mõnus kuniks nüüd oleme jõudnud siia kohta, kus karvu tuleb vahtada, niiditada või kitkuda 🙂 Ja muidugi värvida.
Ajaliselt võib arvestada umbes 40minutiga.

Kaua kestab kulmude lamineerimise tulemus?

Tulemus kestab umbes 2 kuud. Peale hooldust jääb mulje nagu kulmudele oleks kantud kulme fikseeriv geel ja kulmud näevad välja läikivad, pehmed ning eluterved. Tulemus jääb loomulikult dramaatiline.

Ilu Idüllis pakub Tehnik Diana kulmude lamineerimise teenust ja kasutab ainult professionaalseid Inlei tooteid.

Vaata siit esimest vaba aega ja broneeri aeg ise:
www.iluidyll.setmore.com

Tehnik Diana Instagram:
https://www.instagram.com/p/B8ybD_sHD0U/
Uuri lisa lash/filler protseduuri kohta:
Lash / filleri tegemisel kasutatakse samuti Inlei tooteid!

Teksti kopeerimine ilma loata on keelatud! Viite puhul lingina, on lubatud.