Pediküürid

Erinevad pediküürid on meie ampluaa
Pediküürid on meie ampluaa

Oleme paljude seas tuntuks saanud oma pediküüriga. Pakume ka teisi teenuseid aga vaieldamatult on kõige populaarsem teenus just meie pediküür. Eriti suvel…

Mis on pediküür?

Pediküür on iluprotseduur, mis on mõeldud jalgadele. Pediküüris tehakse korda kannad, tallad, varbad ja varbaküüned. Lisaks tavapärasele pediküürile saab valida ka pediküüri koos geellaki või küünelakiga teenusega.
Pediküüri käigus tehakse jalgadele veevanni, raspeldatakse jalad, tehakse korda küünenahad ja küüned ning tihti lõpetatakse hooldus kerge massaažiga. Pediküüris kasutatakse spetsiaalseid hooldusvahendeid, mis on mõeldud jalgadele. Pediküüri lõpus on jalad puhtad, säravad ja siledad!

Eraldi on olemas ravipediküür ja esteetiline ehk ilupediküür. Ravipediküür keskendub probleemsete jalgade ravimisele nagu sissekasvanud küüned, jalaseen jne. Ilupediküür on mõeldud tervetele jalgadele. Meie oma salongis teostame ainult ilupediküüri.
Ilupediküüris iluteenindajad ei saa ega tohi diagnoosi ega ravi määrata. Vajadusel suuname õige spetsialisti juurde.

Mida täpsemalt spaapediküüris tehakse?

Siin loetleme spaapediküüri teenuse lahti väga põhjalikult.

 • Jalad leotame vannisooladega rikastatud vees.
 • Antiseptikaga puhastame jalad.
 • Keerame jalad pehmendavasse jalamähisesse ja paneme mõnusalt peale spaakile.
 • Seejärel eemaldatakse vana geellakk, kivikesed või küünelakk.
 • Küünenahad teeme korda ja viilime küüned sobivasse pikkusesse.
 • Küüned valmistatakse ette värskeks geellaki kihiks.
 • Kui mähis on mõjunud ja küüned korras, eemaldame jalamähise õrnalt ja tõmbame mööda jalatalda kogu lahti tulnud mustuse ära. (Hoiatus: korraks on kõdi!)
 • Raspeldame jalatallad, kannad ja kui vaja, siis ka varbad.
 • Pärast raspeldamist järgneb jalataldade ja kandade poleerimine, mis kinnitab sileduse ja takistab edaspidist “narmendama” hakkamist.
 • Kui kannad on siledad ja beebipehmed, järgneb teie valitud geellaki peale kandmine varbaküüntele. Soovi korral lisame ka kivikesed- vähem või rohkem, kuidas parasjagu soovite.
 • Nüüd tuleb paljude klientide lemmik osa! Pediküüri lõpetame mõnusalt õlise ja niisutava jalakoorijaga ning kerge jalamassaažiga. Mmm… (Klassikalises pediküüris jääb see etapp vahele)
 • Lukustame kogu selle hea niiskuse ja määrime jalgadele mõnusat jalakreemi ja küüntele küüneõli.
 • Pediküür ongi valmis! Jalad on pehmed nagu beebipepu!

Mis tooteid me kasutame oma pediküüris?

Kasutame oma pediküüris Saksamaalt pärit Alessandro International tooteid ja Ameerikast pärit Victoria Vynn profitooteid.
Meil on valikus ohtralt värve, lausa pead sassi ajavalt palju! Üle 150 värvi + igasugused erilisemad glitter pulbrid, geelid, kivikesed jne. Oleme selle üle väga uhked! Igaüks leiab endale sobiva tooni!
Värvide valikus on isegi kõige kõige uuemad ja moodsamad toonid nagu helehallid ja tumehallid. Samuti pastelsed toonid ja väga erksad suvised värvid! Paljud kliendid, kes esimest korda meie salongi jõuavad on alati meie värvivalikust positiivselt üllatunud!

Suvi ja pediküür

Oleme tähele pannud, et kui kevad hiilib ligi ja päike paistab, siis kohe hakkavad inimesed pediküüri aegu broneerima. Iga soojema ilmaga, tuleb aina rohkem broneeringuid.
Seega, pediküüri hooaeg algab juba esimeste soojade ilmadega ja hari on juulikuus. Kõige vaiksemad kuud on jaanuar ja veebruar. Nagu juba kirjutasime, siis suvel on pediküürijate käed jalgu ehk tööd täis. Osade tehnikute juurde ei pääsegi löögile. Sellisel juhul tuleb varakult ajad ette broneerida. Meie juures saab kaks kuud ette broneerida aega.

Talv ja pediküür

Pediküür, talvel, miks? Vastus on lihtne- inimesed reisivad talvel rannapuhkustele, väisavad spaasi, käivad trennis nt paljajalu joogas jne. Põhjuseid on tegelikult palju rohkem kui arvata võiks!

On ka inimesi, kellele ei meeldi oma jalad. Nad on leidnud, et pediküüris käimine ja ilus lakk koos kivikestega, teeb imesid. Meil on selle üle ainult hea meel! Selleks me olemegi, et teha teie jalad ilusaks ja pehmeks!

Pediküüris on mõnus

Pediküüris on mõnus kuna keegi hoolitseb sinu eest ja tegeleb sinuga. See on alati väga mõnus. Lisaks on pediküüri toolis mugav istuda. Saame pakkuda jalgade peale pleedi ja patju mugavamaks olemiseks! Muidugi ka vett, kuuma teed või kohvi.
Pediküüri teenus on mõnus ka lapseootel naisele! Sellisel juhul saame pakkuda magneesiumiga rikastatud jalavanni. Magneesiumiga rikastatud jalavann sobib samuti sportlastele ja jalakrampidega kimpus olevatele inimestele.

KKK- korduma kippuvad küsimused

Mis on jalamähis?

Jalamähist kasutakse pediküüris. Jalamähis on väga abiline nahapaksendite eemaldamiseks. Tootes sisalduv leeliseline lahus imendub nahapaksenditesse ja pehmendab nahka ning lihtsustab nahapaksendite ja mustuse eemaldamist. Jalamähis eemaldab nahapaksendid õrnalt aga tõhusalt ning muudab jalad mõnusalt siledaks!

Mis on vulkaaniline jalamähis?

Vulkaaniline jalamähise määrime mõnusalt jalgadele, jalad mähime spaakilesse ja peale tulevad mõnusad sussid, et mähis saaks oma maagiat teha! Vulkaaniline jalamähis on jääkaineid eemaldav jalamask, mis niisutab sügavalt jalgu. Vulkaanilisel savil on virgutav ja toniseeriv mõju! See on tõeline kosutus rasketele, väsinud ja kuivadele jalgadele.
Alguses oli meil savimask ainult meeste pediküüris aga mehed hakkasid savimaski kiitma oma kaaslastele, et naised on palunud meil see hoolitsus lisada ka neile!

Mis vahe on spaapediküüril ja klassikalisel pediküüril?

Spaapediküür ja klassikaline pediküür algavad samamoodi jalavanniga. Spaapediküüri hoolitsus lõppeb kergelt lõõgastava jalamassaaži ja koorimisega. Klassikalises pediküüris jääb viimane koorimise etapp vahele. Klassikalise pediküüri hoolduse lõpus lisame niisutavat jalakreem ja küüneõli.

Mis on varvaste geellakkimine?

Varvaste geellaki hoolduse ajal tehakse varbad korda! Teenus sisaldab varvastelt vana geellaki/küünelaki eemaldamist ja värsket geellakki! Varvaste geellakkimise hoolduse ajal ei ole jalavanni, jalamähist ega koorimist.

Mis hooldus on varvaste geellakkimine + veevanni ja koorimisega?

See teenus sai loodud klientide palvel. Kliendid tulid peale randa või pikka tööpäeva meile salongi pediküüri ja soovisid teenusena lihtsalt varvaste geellakkimist aga tahtsid ennem oma jalgu lõõgastavas veevannis leotada ja teenuse lõppu koorimist kuna koorimine on saanud vaieldamatult klientide lemmikuks! Niimoodi saigi kokku loodud selline mõnus hoolitsus, kus jalad saab puhtaks leotada veevannis ja lõpus nautida koorimist.

Kas pediküür teeb haiget?

Pediküür ei tee haiget kui teil on jalad korras. Kui teil on sissekasvanud küüs või küüne alla jäänud mustus ja tehnik proovib seda korda teha, siis võib korraks tunda midagi olla. Pediküür on heal juhul natukene kõdi. Osad kliendid ei tunne jälle midagi.

Kas on oht, et ma virutan oma jalaga pediküürijale, kui mul on kõdi või valus?

Kusjuures, seda küsimust saame me päris palju inimestelt, kes tulevad esimest korda pediküüri. Nad kardavad, et nad võpatavad või teevad imelikke liigutusi. Peale pediküüri jälle nad ütlevad, et nad ei tea miks neil selline hirm oli, et tegelikult oli pediküür väga lõõgastav ja mõnus ning ei tekkinud kordagi sellist tunnet. Seega, ei! 🙂

Kas pediküürijad tahaksid midagi klientidele öelda?

Jah! Kui teil esineb kannalõhesid, siis palun kreemitage igaõhtu oma jalgu ning peale pesu samuti. Jooge palju vett!
Aa jaa, lisaks on hea pediküüri kaasa võtta puhtad sokid! See hoiab kauem jalgu ilusana ja suurendab mõnutunnet!

Kas ma peaksin ennem pediküüri jalad korda tegema? Nagu lõikama küüned või eemalda küünelaki küüntelt?

EI, ei ja veelkord ei! Mis lõbu, siis pediküürijatele jääb! Ennem juuksurit ei lõika ka juukseotsi ära. 🙂 Meie töö seisnebki teie ilusaks tegemises ja samuti soovime ilusa kuju ise luua ja eemaldada küünelaki. Pediküüri mõnu seisnebki selles, et ise ei pea midagi tegema.

Kas ma pean pediküüri kaasa võtma plätud?

Ei pea! Samas, kui ilm lubab, siis on hea võtta kaasa plätud, eriti juhul kui valisite küünelakiga pediküüri hoolduse. Siis ei pea salongis ootama laki kuivamist.

Mida selga panna pediküüri?

Pediküür ei vaja eraldi riietust. Pediküüris tuleb istuda jalad natukene harkis aga me saame anda pleedi jalgade peale, et sellepärast ei pea muretsema, et seeliku alla on näha.

Erinevad pediküürid

Instagramis saab hoida meie tegemistel silma peal:

https://www.instagram.com/p/BmklbGkl4ti/

Kui sulle pakub huvi varbaküünte proteesimine, siis soovitame lugeda, varbaküüne protees- mis see on?

Pediküüri ajad ja hinnakiri:
www.iluidyll.setmore.com

Kohtumiseni salongis!

Tee kõike armastusega

Ilu Idüll Ilustuudio