Pediküürid

Ilu Idüll on tuntuks saanud oma pediküüriga. Pakume ka teisi teenuseid aga vaieldamatult on kõige populaarsem teenus just spaapediküür. Eriti suvel..

Pediküür on Eestis pigem hooajaline teenus. Kõrghooaeg on suvel, siis väga paljud broneerivad oma ajad ajad kuu-kaks ette. Talvel nii suurt nõudlust ei ole, siis saab nädala-kahega umbes aja.

Oleme tähele pannud, et kui kevad hiilib ligi ja päike paistab, siis kohe hakkavad inimesed pediküüri aegu broneerima. Seega, pediküüri hooaeg algab juba esimeste soojade ilmadega ja hari on juulikuus. Kõige vaiksemad kuud on jaanuar ja veebruar.

Talv ja pediküür?

Pediküür, talvel, miks? Vastus on lihtne- inimesed reisivad talvel rannapuhkustele, väisavad spaasi, käivad trennis nt paljajalu jooga trennis jne. Põhjuseid on tegelikult palju rohkem kui arvata võiks!

On ka inimesi, kellele ei meeldi oma jalad. Nad on leidnud, et pediküüris käimine ja ilus lakk koos kivikestega, teeb imesid. Meil on selle üle ainult hea meel! Selleks me olemegi, et teha teie jalad ilusaks ja pehmeks!

Pediküür meie moodi

Kasutame oma pediküüris Alessadro spaa tooteid ja Victoria Vynn profitooteid. Meil on valikus ohtralt värve, lausa pead sassi ajavalt palju! Üle 120 värvi. Oleme selle üle väga uhked! 🙂
Oleme loonud väga mõnusa pediküüri kus on oma koht jalavannil, jalamähisel ja kivikestel!
Kui tulete paarispediküüri, siis pakume jalavanne koos vannipalliga!. See on väga mõnus ja elavust tekitav kogemus!

Mida täpsemalt pediküüris tehakse?


Siin loetleme spaapediküüri teenuse lahti väga põhjalikult-
jalad leotatame vannisoolaga pehmendatud vees. Desifitseerime jalad. Keerame kannad pehmendavasse mähisesse. Jalamähise ülesanne on pehmendada kandu, et lihtsustada mustuse ja surnud naharakkude eemaldamist. Sellele järgneb põhjalik kandade ja taldade raspeldamine, mis eemaldab paksenenud naha ja silub kannalõhed. Kandade ja taldade etapi lõpetab poleerimine, mis kinnitab kandade ja taldade sileduse ja takistab edaspidi jalgadel “narmendama” hakkamist. Pediküüri lõpetame Alessandro mõnusalt õlise ja sidrunilise jalakoorijaga ning kerge jalamasaaži ja kreemiga, et jalad oleksid siidised ja pehmed nagu beebipepu. 

Küüned teeme ka korda! Vajadusel eemaldame vana laki, lõikame küünenahad ja küüned ning anname küüntele soovitud pikkuse ja kuju. See järel lakime kliendi soovile vastavalt kas küünelaki või geellakiga. Geellaki saab kaunistada kivikestega, kas rohkem või vähem – kuidas soov on! 🙂

Pediküüris on mõnus

Pediküüri toolis on mugav istuda. Saame pakkuda pleedi peale ja patju mugavamaks olemiseks! Muidugi ka vett, kuuma teed või kohvi.
Pediküüri teenus on mõnus ka lapseootel naisele! Sellisel juhul saame pakkuda magneesiumiga rikastatud jalavanni. Magneesiumiga rikastatud jalavann sobib samuti sportlastele ja jalakrampidega kimpus olevatele inimestele.

Instagramis saab hoida meie tegemistel silma peal:

View this post on Instagram

Imetleme 😭💖

A post shared by Kiidetud 🌸 pediküür & maniküür (@iluidyll) on

Sulle võib huvi pakkuda:

Kui sul on tulnud varbaküüs ära, siis soovitame lugeda seda lugu!

Pediküüri ajad ja hinnakiri:
www.iluidyll.setmore.com