Tule meile tööle!

Teeme tööd hoole ja armastusega ning nakatame ka Sind positiivsusega! Meil on tööl palju tublisi iluhaldjaid, kellega oleme rohkem kui rahul. Ootame liituma uusi särasilmseid algajaid või kogenud tehnikuid. Tänu sellele saame pakkuda klientidele ühes kohas parimaid teenuseid.
Sinu ümber saab olema palju inspireerivaid ja omapäraseid kliente, uuendusmeelseid koolitusi ja töövõtteid, töökaaslasi, kes on pädevad oma töös, Sinu päevad on täis mitmekesiseid ülesandeid ja värve ning Sa õpid ja arened igapäevaga ning saad oma ala parimaks ning soovi korral saad areneda kuni koolitaja/mentorini välja ja saad vallutada kasvõi maailma! Tule meile tööle! 🙂

Vabad töökohad (2023-2024)

Oleme otsimas jalahooldusspetsialisti ja küünetehnikut, kes soovivad liituda meie kogenud tiimiga ja saada osa sellest mõnusast seltskonnast ning on valmis töötama õhtuti ja nädalavahetustel. 

Oleme pühendunud eesmärgiga pakkuda teenuseid, mis toovad kaasa positiivse emotsiooni ja rahulolu meie klientidele. Meie ilustuudios ei ole iluteenused mitte lihtsalt teenus, vaid tõeline nauding, mis aitab inimestel tunda end enesekindlamalt ja teretulnuna. 

Mida me sulle pakume:

  • Praktilist väljaõpet kohapeal, et täiustada oma oskusi ja omandada uusi teadmisi.
  • Pakume töötasu, mis sõltub klientide arvust. See tähendab, et mida rohkem kliente sa teenindad, seda suurem on sinu teenistus. Usume, et see annab sulle lisamotivatsiooni pakkuda parimat teenust ja luua omale palju püsikliente. 
  • Paindlikku maksevõimalust väljaõppe eest, et see oleks sulle rahaliselt mugav.
  • Vabadust ilma siduva lepinguta – soovime, et meie meeskond oleks koos vabatahtlikult ja naudiks koostööd.

Kui jagad meie visiooni ja soovid olla osa meie tiimist, kes keskendub positiivsetele emotsioonidele ja klientide rahulolule, siis ootame sind meiega ühendust võtma.


Oled oma aja boss ja ise saad valida oma tööpäevad ja tunnid.

Ootame sind liituma meie tiimiga!
Saada palun kiri siia:
dreamteam.iluidyll@gmail.com

Meile on võimalik tulla ka koolipraktikale või läbi Töötukassa tööpraktikale meie ilusalongi. Aitame viia su ilumaailma unistuse täide!

Oodatud on ka büroo-ja turundusassisendid meile praktikale! Meil väga palju lahedaid tegemisi alati teoksil ja tahame ka Sind kaasata neisse! 🙂

Käime tihti oma tiimiga koolitustel ennast täiendamas. Siin pildil on Tradehouse koolitus kus oli juhendaja Triinu Raig. Tegu oli nailart koolitusega.

Uued teadmised, värvid ja disainid teevad töö tegemiseks väga lõbusaks ja koguaeg on midagi uut mida jälle katsetada. Meie palk tuleb värvidega mängimise eest! 🙂

Meil on ka toredad üritused! suvel käisime oma unistuste tiimiga suppamas ja tegime salongis filmiõhtuid ning korraldasime mänge.
2021 suvel käisime jahiga sõitmas ja käisime metsas matkamas ning muidugi tähistasime salongis kõikvõimalikke tähtpäevi.
2022 talvel käisime Rootsi kruiisil ja 2022 kevadel muidugi osaleme ka mai jooksul ja teeme kõndimisvõistluseid 🙂
2022 mai kuus lähme tiimiga Hiiumaale puhkama.

Juhendaja Kerttu ja praktikant Anete

Meie juures Ilu Idüllis käis praktikal väga töökas ja tubli sotsiaalmeedia halduri praktikant Anete! Anete pani praktikalõpus on mõtted kirja ja jagame ka teiega, mida ta arvas oma valitud praktikakohast ja oma juhendajast.

Poleks eluski arvanud, et saan tööd teha sotsiaalmeedia haldurina ilustuudios. Mind juhendasid praktikal kaks imetoredat inimest, kes suutsid mulle ühe kuuga õpetada palju head ja vajalikku. Praktika ajal ei tulnud kordagi mõttesse, et ma ei suudaks seda kuna mul olid super head juhendajad Kerttu ja Katri. Praktikal sain palju abiks olla ja ettevõtte elu lihtsamaks teha. Praktikal tegin tellimuslehti, reklaame, sain tehnikuid aidata, teha administratiivseid töid (infoletis) ja isegi paar korda olin ka fotograaf. Isiklikult meeldisid mulle ülesannetest piltide töötlemised ja reklaamide disainimised, kuna seal pidi loov olema. Praktikal ei olnud ainult töö tegemine vaid käisime ka kolleegidega supitamas, mis oli üliäge ja väga vahva ning pärast oli meil kõik koos piknik. Kokkuvõttes, ilustuudios praktikal olles ei koormatud mind üle tühjade töödega nagu tavaliselt praktikal tehakse ja see meeldis mulle kõige rohkem. Sain teha midagi, mis oli tähtis ja selle käigus arenesin palju rohkem. Kollektiiv oli väga toetav ja sain kõigiga hästi läbi. Ja sellepärast soovitan igati just Ilu Idülli praktikale minna!
Anete K.

Tule meile tööle, ootame sind liituma meie tiimiga!
Saada palun kiri siia:
dreamteam.iluidyll@gmail.com

Jälgi meid ka InstagramisLoe rohkem meie klientide poolt kiidetud pediküürist

Salongis näeme!