Su ostukorv on hetkel tühi!
Nipid, kuidas hoida oma geellakki
Paljud kiidavad, et geellakk on parim asi, mis on nendega juhtunud peale küünelakki või geelküüsi ja soovitavad seda kõigile. Neil püsib geellakk värske ja ilusana kuni järgmise hoolduseni. Mõned jälle kurdavad, et geellakk ei püsi peal. Kas see hakkab lahti kooruma või tuleb otsest geelvärv maha vms. Kirjutame kuidas hoida oma geellakki, need nipid sobivad ka peale seda kui esimest korda paigaldad geellaki või peale geelküüsi lähed geellaki peale üle. Kuidas siis paremini hoida oma sõrmi?
Selleks, et geellakk hästi peal püsiks, on olemas paar lihtsat asja mida meeles pidada. Geellakk on üpriski tugev ja kannatab välja palju tegevusi aga geellakil oma ka oma nõrgad kohad…
Mida võiks vältida oma värske geellakiga, et tulemus püsiks kena:
- Ära noki ega näri oma küüsi
(See lühendab märkimisväärselt geellaki eluiga + ei näe kena välja + võib lõppeda traumaga, kui tõmbad korraga liiga suure nahatüki kogemata ära + su küüned taastuvad sellest pikalt + rikud sellega ka oma küünt) - Ära noki oma geellakki- kunagi.
(Kui sulle tundub, et geellakk hakkab kuskilt lahti lööma või on jäänud küünevalli mõni kõrgem koht, siis proovi see rahule jätta ja kui soovid sellest vabaneda, kasuta viili või lõika see nahatangidega ära. Geellakki ei ole hea ka maha tõmmata tervenisti, see kahjustab küünekihte, oota kuni järgmise hoolduseni või kirjuta oma tehnikule või leota kodus maha see lakk) - Ära kasuta oma küüsi tööriistadena.
- Proovi mitte kraapida või tugevalt kitkuda küüntega esemeid. (korduv ja survet avaldav kraapiv tegevus võib geellaki lahti lüüa sõrme otsast)
- Majapidamistöid tehes kasuta kummikindaid
(Ilusad küüned ei tähenda, et nüüd tööd ei tohi enam teha! 🙂
Boonusena hoiab ka nahka kemikaalide ja kuivatava vee eest! )
Mida jälle võiks teha oma küünte ja geellaki heaks?
- Hoia oma küüsi ja kohtle neid armastusega.
- Kreemita oma käsi ja õlita küüsi.
(Hoiab küünte narmendamise ja hapraks muutumise ära) - Kui lähed reisile, anna teada sellest oma tehnikule.
Reisil viidad rohkem aega vees ja päikese käes ning teed asju, mida igapäevaselt ei tee. Ps! See on loomulik, et küüned võivad värvi muuta päikese käes- nt vähese pigmendiga värvid (valge, heleroosad) võivad tõmbuda kollakaks- seda saab ennetada natuke.
Soovid vahetada geelküüned geellaki vastu? Siin mõned soovitused
Peale geelküüsi üle minnes geellaki peale võivad olla küüned päris õrnad ja haprad ning visata kohe uue geellaki maha. Geellakk võib vahest olla väga kapriisne olla ja soovida ideaalselt tervet aluspinda.
Kindlasti mängib siin ka rolli, et alguses ollakse harjunud geelküünte vastupidavuse ja püsivusega, siis kirjutame mõned nipid, et kuidas geellakki paremini hoida ja mis disaini eelistada. Siia listi kuuluvad lisaks ka nipid, mida võiks vältida oma värske geellakiga:
- Lase teha küüned esialgu lühikeseks
(Pikemal küünel on suurem pind, et murduda) - Eelista alguses ümaramat disaini
(Nurgad võivad väga kergesti murduda kuna ei ole küüneplaadi küljes) - Kui asendad geelküüned geellakiga, võib jätta tugevnduseks alla õhukeselt vana geeli
(Osad tehnikud kiidavad seda võtet, osad ei ole sellest vaimustuses- aruta oma tehnikuga läbi) - Proovi esialgu natuke lühem vahe jätta hoolduste vahele. Ilmselt geellakk kohe ei püsi 3-4 nädalat ideaalne.
Miks geellakk peal ei püsi?
See oleneb paljudest faktoritest. Kui oled käinud mitme erineva tehniku juures ja katsetanud erinevaid brände ja ikka ei püsi geellakk sõrmedel, siis on olemas tõenäosus, et kas keha põlgab geellaki ära või teed tööd, mis ei meeldi geellakile. 🙂
Tööd, mis ei pruugi sobida geellakile (igat reeglit kinnitab erand)
- Kus, käed puutuvad palju veega kokku.
- Kus, käed puutuvad kokku kemikaalidega.
- Kui pead kanda päev läbi kindaid; liiga niiske ja soe geellaki jaoks.
- Füüsiline töö, kus kasutatakse palju käsi ja küüsi.
Nt käis aastaid meie juures geellaki hoolduses neiu, kes töötas kontoris ja suvel läks ettekandaja tööle ja järsku geellakk enam ei püsinud peal. Ta küll ei pestnud seal nõusid aga puutus kokku palju rohkem veega kui kontoris olles. Isegi selline väike vahe, et hakkad rohkem vett kasutama, võib mõjutada sinu geellaki püsivust. Võib öelda, et vesi pole geellaki suurim sõber just. 🙂 Kohe, kui suvi sai läbi ja klient läks tagasi kontoritööle, siis geellakk püsis jälle ideaalselt peal. Ei soovi öelda, et kui oled ettekandja, siis geellakk ei püsi aga on selline võimalus olemas ja küünetehnik ei saa suurt midagi teha selle jaoks. Tasub igapäev palju käsi kreemitada ja õlitada, et geellakk ei lööks lahti ning võimalusel kummikindaid kanda.
Iga klient on erinev ja iga tehnik on erinev. Tasub alati rääkida oma murest ja tehnikuga arutada. Muidugi mõelda läbi enda punktist, et kas teed kõik endast oleneva, et see püsiks peal ja tehnik enda seisukohast samamoodi.
Vahest võib ikka ette tulla, et geellakk lihtsalt tulebki maha ühelt sõrmelt- seda ikka juhtub. Tehnikud ei ole ideaalsed robotid ja vahest võib apsakad sisse tulla. Sellisel juhul kirjuta oma tehnikule ja see tehakse sulle garantii korras korda! Muidugi kui juba pole 3 nädalat möödas, siis oleks aeg garantii asemel tulla hooldusesse. 🙂
Kui teil on veel nippe, kuidas geellakki hoida,
võite kirjutada meile!
Kui soovid tulla meie juurde, siis meie broneerimisleht asub siin:
iluidyll.setmore.com