Mehega paarispediküüri? Jaa!

Padjanäod varahommikul paarispediküüris :)
Padjanäod varahommikul paarispediküüris 🙂

Paarispediküüri soov potsatab meie postkasti tavaliselt ennem naiste auks loodud kuupäevi nt naistepäev, emadepäev või sünnipäev. Muidugi ka, siis kui sõbrannad valmistuvad tüdrukuteõhtuks ja hiljem pulmadeks. On ka juhtunud kui soovitakse pediküüri tulla esimest korda, aga kui vajatakse julgestust, siis kutsutakse sõbranna ka kampa või hoopis mees..
Mehed satuvad paarispediküüri tihti naise tungival soovil, samuti ennem suurt tähtpäeva või ühist reisi. Seega, mehega paarispediküüri? Muidugi! Kõik mehed pediküüri!

Sellised uhked troonid ootamas paarispediküüri

Mehega paarispediküüri aka paariteraapia?

Täiesti võimalik on võimalik tulla koos mehega paarispediküüri.
Kui ei soovi mehe karedaid jalgu tunda, siis on aeg sammud seada koos pediküüri, vaevalt, et ta sinna nii väga üksinda minna sooviks. Üheskoos ilusalongi on ikka julgem ja toredam.
Oleme välja töötanud spetsiaalselt mehele mõeldud pediküüri. Tavaliselt naine soovib täis-pediküüri koos geellaki ja kivikestega, aga mehel ainult raspedalatakse jalad ning saadetakse juba koju, kui kaaslasel veel pediküür kestab edasi vähemalt tunnikese. Arvestasime sellega, et teenus kestaks võrdväärselt kaasaga – tegu ju ikkagi paarispediküüriga. Lisasime mõned eriti mõnusad ja kaasaegsed nüansid meeste pediküüri, et pediküür kestaks mõlemale sama kaua ning tulemus oleks seda väärt!

Meeste pediküür
Meeste pediküür on enne reisi hea viis viia ennast puhkuse lainele.

Mis täpsemalt tehakse mehega pediküüris?

Meeste pediküüris kasutame rohelist värvi kuuseokka- ja eukalüptiõliga vannitabletti või Alessandro jalapuudrit, mis sisaldab kofeiini. Sellised jalavannid on head energia taastajad. Mõjuvad eriti kosutavalt peale füüsilist aktiivsust. Mehed, kes seda proovinud eukalüptiga jalavanni- on öelnud, et see teeb isegi kinnise nina lahti- väga mõnus ja värskendav! Või saab ka mõnusa kihiseva vannipalli võtta või hoopis magneesiumi jalavanni. Variante on meil palju! 🙂

Peale jalavanni mähime jalad Alessandro jalamähisesse, mis pehmendab jalapaksendeid. Tootes sisalduv leeliseline lahus imendub nahapaksenditesse ja lihtsustab paksendite eemaldamist. Aitab muuta naha siledaks. Siinkohal oleks õige ka hoiatus- jalapaksendite eemaldamine tekitab korraks kõdi! Ehee! Peale jalavanni ja jalamähist raspeldame korralikult jalad ning õrnalt poleerime, et jalad ei hakkaks narmendama. Teeme korda küünenahad ja lõikame küüned sobivasse pikkusesse.
Peale seda kõike koorime jalad Alessandro jalakoorijaga ja paneme jalad sügavpuhastavasse vulkaanilisse maski ja tõmbame helesinised sussid peale, et jalg saaks marineerida vulkaanilises savis ning omandaks sellest kõik hea! Vulkaanilise savi on virgutav ja toniseeriv ning tõeline kosutus rasketele, väsinud ja kuivadele jalgadele. Mehed on savimaski nii kiitnud oma kaaslastele, et naised on palunud meil see teenus lisada naiste pediküüri menüüsse.

Lühidalt neile, kellele meeldivad loendid:

  • Jalavann, kuuseokka- ja eukalüptiõliga või mõnusalt kihisev vannipall või magneesiumi jalavann.
  • Alessandro jalamähis.
  • Küünenahad korda ja küünte lõikamine.
  • Raspeldamine ja taldade poleerimine.
  • Jalgade koorimine Alessandro koorijaga ja kerge massaaž.
  • Alessandro vulkaaniline mask.
  • Voila! Mõnusad ja pehmed jalad! Selline tunne, et võiks õhku tõusta, nii hea ja kerge olla! Päriselt!

Pediküüris ei ole vaja häbeneda…

Mehel ei ole vaja häbeneda midagi oma jalgu või ilusalongis pediküüris viibimist… Kui naised näevad meest salongis, siis esimene mõte on, et “ohh, ma tulen ka järgmine kord oma mehega!”

Vahest hoopis naised mõtlevad, et kuidas ma saadan oma mehe roosasse salongi? Mehed ei karda roosat- nagu on selgunud! 🙂

Meie töö on teha jalad korda ja loodame, et häbi ei ole takistuseks!

Alessandro vulkaanilise savimask
Vot, täpselt nii mõnus ongi! Jalad on niisutavas 10%-lise uuera sisaldusega kreemmaskis ja sinna otsa on tõmmatud mitte nii mehised roosad sussid, et mask saaks oma maagiat teha. Salongis on meil olemas ka sinised sussid, kui roosa pole just lemmikvärv 🙂

Kas ma peaksin kodus kuidagi ettevalmistama ennast oma paarispediküüriks?

Ei ole vaja mitte midagi ise teha! Enne juuksuris käimist ei lõika ju endale ise tukka ette! 🙂
Samamoodi ei pea pediküüri tulles ise endal kodus küüsi ära lõikama või kandu raspeldama. Mis rõõm siis meile jääb? 🙂

Aga kui nüüd mõtlen, siis on üks asi mida võib teha küll enne pediküüri tulemist. Nimelt… Võtta puhas sokipaar kaasa. Hea on peale värsket pediküüri jalga tõmmata puhtad sokid! Lisaks aitab see hoida kauem jalgu ilusana! 🙂

Salongis pakume kohvi, teed ja vett. Muidugi ka šokolaadikomme!

Kui soovid tulla meie juurde pediküüri, siis meie broneerimisleht asub siin:
iluidyll.setmore.com

Meie pediküüridest on kirjutatud veel siin

Meie salongist eduloost on kirjutatud, seda saab lugeda siit

Salongis näeme!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga