”Jalad on liiga koledad, et minna pediküüri?”

Naiste seas on levinud suur valehäbi oma keha suhtes ja osa naisi, ei julge tulla pediküüri, öeldes: “minu jalad on nii koledad, ma ei julge neid kellelegi näidata!
Kui häbened oma jalgu, siis oled sattunud õigele lehele.
Loe lähemalt mida arvavad sellest pediküüritehnikud…

Messenger screenshoti, kus noor neiu ütles pediküüri tehnikule "ma ei julge oma koledaid jalgu kellelegi näitada"
Päris pilt päris vestlusest meie postkastis ja see ei ole ainuke selline näide. Kui sa töötad pediküüri-ja küünetehnikuna, siis sulle sosistatakse tihti küünehoolduses, et nad ei ole kunagi pediküüris käinud, kuna nad kardavad oma jalgade pärast. Mis on väga kurb muidugi kuulda ja selle üle ei peaks kindlasti muretsema! Pediküür ei ole hirmus!
Varvad plätudes. Lahtised jalanõud. Pediküür.

Kartes oma jalgu teistele näidata, alusta esimesena just pediküürist!

Kui sa kunagi ei ole käinud pediküüris, sa oled ilma jäänud ühest väga mõnusast hoolitsusest. Tundub, et nii paljud inimesed, keda oleme salongis küünehoolduses kohanud, ei ole kunagi pediküüris käinud, just selle sama põhjuse pärast, et nad kardavad oma jalgu teistele näidata. Kui sa ei soovi oma jalgu teistele näidata, siis võikski alustada just pediküürist, pediküür teeb sul jalad nii pehmeks, ilusaks, et sa ainult tahaksid neid vaatama jääda! Jaa, see on tõsi 100%! Järsku toimub muutus 180 kraadi ja sa soovid panna jalga lahtised jalanõud ja marssida nendega läbi lume välja parklasse!

Salongist lahkudes, teed sõbrannale pilti ja autosse istudes võtad kohe kinga jalast, et mehele ka näidata oma uusi varbaid!

Kui sa oled pediküüris käinud, siis sa tead, et täpselt nii juhtubki! 🙂 Jaa, mees, ei oska mitte midagi tarka öelda selle peale: ,,Ilusad”, ,,varbad, jah? kenad!” aga neil on hea meel sinu rõõmu ja uue justkui maast leitud enesekindluse üle! Nii kiiresti kaob valehäbi ära.

Ei jõuagi muretsema hakata:

Salongi saabudes, tervitatakse sind ja istud mugavasse tooli, seejärel pannakse sinu jalad värvilisse sooja veevanni ning järsku on sul patakas ajakirju ühes käes, teises kohvi ning kusagile tuleb mahutada ka värvinäidised ja telefon koos Pinteresti pediküüri disaini ideedega. Enam ei olegi aega oma jalgade üle muretsemiseks, nüüd on uus probleem. Mis värvi küüned teha!

Ei mingit vabandamist ega valehäbi:

Klient oli pediküüri tooli just istunud, et võtta sokke jalast ja avastas, et ta oli unustanud oma jalgu raseerida, ta proovis vabandada kui tehnik asju sättis. Tehnik vastas talle: ,,me ei pane selliseid asju tõesti tähele ja kui üldse midagi, siis mul on kahju, et ühiskond on tekitanud selle probleemi. Me peame olema paremad.”

Loodame, et me suudame olla paremad ja kui me ei vastagi ühiskonna ebakõrgetele ootustele ja standarditele, siis me ei vabanda vähemalt sellepärast.

Kas keegi üldse vaatab oma jalgu ja mõtleb, et need on küll kõige jumalikumad jalad maailmas? Kui jah, siis aitäh pediküür!

Ma ei tea kas keegi vaatab oma jalgu ja mõtleb, et tal ikka nii ilusad need. Minu jalad on küll ilusast väga kaugel, aga see ei takista mind pediküürija juurde minemast ja ma isegi pildistan neid, vahest panen tulemuse isegi netti ülesse! Vahi hullu, eks. Siiani ei ole veel keegi öelnud, et miks ma oma koledad jalgu demonstreerin ja kui ütlebki, siis…. ei juhtu ka midagi. Vähemalt, ma olen rahu teinud oma varvastega. Tänu pediküürile.

Nüüd kui vaadata olukorda pediküürija seisukohast, siis:

  • Nad ei karda teiste jalgu!
  • Neil ei ole imelik peadpidi sinu jalgade juures olla.
  • Pediküürijad on vabatahtlikult valinud endale selle töö!
  • Nad ei pea varbaid koledateks ega veidrateks vms.
  • Nad armastavad oma tööd (loodetavasti!)
  • Nad näevad päevas palju varbaid! Nad ei kritiseeri ega hinda sind sinu varvaste järgi!
  • Pediküürijad on tänulikud sinu varvastele, et sa usaldasid oma jalakesed tema kätte!
  • Pediküürijad saavad palka sinu jalgade korrastamise eest!
  • Pediküürija töö on jalad teha ilusaks! See ongi pediküüri eesmärk ju! Ära muretse üle!

Ja kui sa häbened oma jalgu kuna sul on probleemsed jalad, siis sea sammud ravipediküüri, nad on seal selleks, et sind aidata! Mida kiiremini ravi algab, seda kiiremini saavad jalad korda ning plätud jalga.

Öeldakse, et tavaline inimene kõnnib oma eluajal umbes neli korda ümber maakera. Seega anna oma jalgadele hellitusi ja hoolitsusi, et nad peaksid sul kenasti vastu ja saaksid sind viia ilusatesse paikadesse, ilma neid häbenemata!

Pediküür, pildil ilusad helelilla värviga värvitud varbad!
,Ma saan oma varbaid jälle vaadata, aitäh teile!!”

Mida täpsemalt pediküüris tehakse, loe siit
Kui sul on tulnud varbaküüs ära, siis soovitame lugeda seda lugu

Kui soovid tulla meie juurde pediküüri, siis meie broneerimisleht asub siin:
iluidyll.setmore.com

Teksti kopeerimine ilma loata on keelatud!
Viite puhul lingina meie kodulehele, on lubatud.
Aitäh!

Published
Categorized as Pediküür

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga