Rubriigid
Uncategorized

Mehega paarispediküüri? Jaa!

Padjanäod varahommikul paarispediküüris :)
Padjanäod varahommikul paarispediküüris 🙂

Paarispediküüri soov potsatab meie postkasti tavaliselt ennem naiste auks loodud kuupäevi nt naistepäev, emadepäev või sünnipäev. Muidugi ka, siis kui sõbrannad valmistuvad tüdrukuteõhtuks ja hiljem pulmadeks. On ka juhtunud kui soovitakse pediküüri tulla esimest korda, aga kui vajatakse julgestust, siis kutsutakse sõbranna ka kampa või hoopis mees..
Mehed satuvad paarispediküüri tihti naise tungival soovil, samuti ennem suurt tähtpäeva või ühist reisi. Seega, mehega paarispediküüri? Muidugi! Kõik mehed pediküüri!

Sellised uhked troonid ootamas paarispediküüri

Mehega paarispediküüri aka paariteraapia?

Täiesti võimalik on võimalik tulla koos mehega paarispediküüri.
Kui ei soovi mehe karedaid jalgu tunda, siis on aeg sammud seada koos pediküüri, vaevalt, et ta sinna nii väga üksinda minna sooviks. Üheskoos ilusalongi on ikka julgem ja toredam.
Oleme välja töötanud spetsiaalselt mehele mõeldud pediküüri. Tavaliselt naine soovib täis-pediküüri koos geellaki ja kivikestega, aga mehel ainult raspedalatakse jalad ning saadetakse juba koju, kui kaaslasel veel pediküür kestab edasi vähemalt tunnikese. Arvestasime sellega, et teenus kestaks võrdväärselt kaasaga – tegu ju ikkagi paarispediküüriga. Lisasime mõned eriti mõnusad ja kaasaegsed nüansid meeste pediküüri, et pediküür kestaks mõlemale sama kaua ning tulemus oleks seda väärt!

Meeste pediküür
Meeste pediküür on enne reisi hea viis viia ennast puhkuse lainele.

Mis täpsemalt tehakse mehega pediküüris?

Meeste pediküüris kasutame rohelist värvi kuuseokka- ja eukalüptiõliga vannitabletti või Alessandro jalapuudrit, mis sisaldab kofeiini. Sellised jalavannid on head energia taastajad. Mõjuvad eriti kosutavalt peale füüsilist aktiivsust. Mehed, kes seda proovinud eukalüptiga jalavanni- on öelnud, et see teeb isegi kinnise nina lahti- väga mõnus ja värskendav! Või saab ka mõnusa kihiseva vannipalli võtta või hoopis magneesiumi jalavanni. Variante on meil palju! 🙂

Peale jalavanni mähime jalad Alessandro jalamähisesse, mis pehmendab jalapaksendeid. Tootes sisalduv leeliseline lahus imendub nahapaksenditesse ja lihtsustab paksendite eemaldamist. Aitab muuta naha siledaks. Siinkohal oleks õige ka hoiatus- jalapaksendite eemaldamine tekitab korraks kõdi! Ehee! Peale jalavanni ja jalamähist raspeldame korralikult jalad ning õrnalt poleerime, et jalad ei hakkaks narmendama. Teeme korda küünenahad ja lõikame küüned sobivasse pikkusesse.
Peale seda kõike koorime jalad Alessandro jalakoorijaga ja paneme jalad sügavpuhastavasse vulkaanilisse maski ja tõmbame helesinised sussid peale, et jalg saaks marineerida vulkaanilises savis ning omandaks sellest kõik hea! Vulkaanilise savi on virgutav ja toniseeriv ning tõeline kosutus rasketele, väsinud ja kuivadele jalgadele. Mehed on savimaski nii kiitnud oma kaaslastele, et naised on palunud meil see teenus lisada naiste pediküüri menüüsse.

Lühidalt neile, kellele meeldivad loendid:

 • Jalavann, kuuseokka- ja eukalüptiõliga või mõnusalt kihisev vannipall või magneesiumi jalavann.
 • Alessandro jalamähis.
 • Küünenahad korda ja küünte lõikamine.
 • Raspeldamine ja taldade poleerimine.
 • Jalgade koorimine Alessandro koorijaga ja kerge massaaž.
 • Alessandro vulkaaniline mask.
 • Voila! Mõnusad ja pehmed jalad! Selline tunne, et võiks õhku tõusta, nii hea ja kerge olla! Päriselt!

Pediküüris ei ole vaja häbeneda…

Mehel ei ole vaja häbeneda midagi oma jalgu või ilusalongis pediküüris viibimist… Kui naised näevad meest salongis, siis esimene mõte on, et “ohh, ma tulen ka järgmine kord oma mehega!”

Vahest hoopis naised mõtlevad, et kuidas ma saadan oma mehe roosasse salongi? Mehed ei karda roosat- nagu on selgunud! 🙂

Meie töö on teha jalad korda ja loodame, et häbi ei ole takistuseks!

Alessandro vulkaanilise savimask
Vot, täpselt nii mõnus ongi! Jalad mehises vulkaanise savimaskis ja jala otsa tõmmatud mitte nii mehised roosad sussid, et mask saaks oma maagiat teha. Salongis on meil olemas ka sinised sussid, kui roosa pole just lemmikvärv 🙂

Kas ma peaksin kodus kuidagi ettevalmistama ennast oma paarispediküüriks?

Ei ole vaja mitte midagi ise teha! Enne juuksuris käimist ei lõika ju endale ise tukka ette! 🙂
Samamoodi ei pea pediküüri tulles ise endal kodus küüsi ära lõikama või kandu raspeldama. Mis rõõm siis meile jääb? 🙂

Aga kui nüüd mõtlen, siis on üks asi mida võib teha küll enne pediküüri tulemist. Nimelt… Võtta puhas sokipaar kaasa. Hea on peale värsket pediküüri jalga tõmmata puhtad sokid! Lisaks aitab see hoida kauem jalgu ilusana! 🙂

Salongis pakume kohvi, teed ja vett. Muidugi ka sokolaadikomme!

Ole oma aja BOSS ja broneeri ISE oma aeg siit

Meie pediküüridest on kirjutatud veel siin

Meie salongist eduloost on kirjutatud, seda saab lugeda siit

Salongis näeme!

Rubriigid
Geellakk

Nipid, kuidas hoida oma geellakki

Paljud kiidavad, et geellakk on parim asi, mis on nendega juhtunud peale küünelakki või geelküüsi ja soovitavad seda kõigile. Neil püsib geellakk värske ja ilusana kuni järgmise hoolduseni. Mõned jälle kurdavad, et geellakk ei püsi peal. Kas see hakkab lahti kooruma või tuleb otsest geelvärv maha vms. Kirjutame kuidas hoida oma geellakki, need nipid sobivad ka peale seda kui esimest korda paigaldad geellaki või peale geelküüsi lähed geellaki peale üle. Kuidas siis paremini hoida oma sõrmi?

Selleks, et geellakk hästi peal püsiks, on olemas paar lihtsat asja mida meeles pidada. Geellakk on üpriski tugev ja kannatab välja palju tegevusi aga geellakil oma ka oma nõrgad kohad…

Sõrmuse sõrmed on kaetud glitteriga- vana hea klassika. Geellakk Victoria Vynn 018
Sõrmuse sõrmed on kaetud glitteriga- vana hea klassika 🙂

Mida võiks vältida oma värske geellakiga, et tulemus püsiks kena:

 • Ära noki ega näri oma küüsi
  (See lühendab märkimisväärselt geellaki eluiga + ei näe kena välja + võib lõppeda traumaga, kui tõmbad korraga liiga suure nahatüki kogemata ära + su küüned taastuvad sellest pikalt + rikud sellega ka oma küünt)
 • Ära noki oma geellakki- kunagi.
  (Kui sulle tundub, et geellakk hakkab kuskilt lahti lööma või on jäänud küünevalli mõni kõrgem koht, siis proovi see rahule jätta ja kui soovid sellest vabaneda, kasuta viili või lõika see nahatangidega ära. Geellakki ei ole hea ka maha tõmmata tervenisti, see kahjustab küünekihte, oota kuni järgmise hoolduseni või kirjuta oma tehnikule või leota kodus maha see lakk)
 • Ära kasuta oma küüsi tööriistadena.
 • Proovi mitte kraapida või tugevalt kitkuda küüntega esemeid. (korduv ja survet avaldav kraapiv tegevus võib geellaki lahti lüüa sõrme otsast)
 • Majapidamistöid tehes kasuta kummikindaid
  (Ilusad küüned ei tähenda, et nüüd tööd ei tohi enam teha! 🙂
  Boonusena hoiab ka nahka kemikaalide ja kuivatava vee eest! )

Mida jälle võiks teha oma küünte ja geellaki heaks?

 • Hoia oma küüsi ja kohtle neid armastusega.
 • Kreemita oma käsi ja õlita küüsi.
  (Hoiab küünte narmendamise ja hapraks muutumise ära)
 • Kui lähed reisile, anna teada sellest oma tehnikule.
  Reisil viidad rohkem aega vees ja päikese käes ning teed asju, mida igapäevaselt ei tee. Ps! See on loomulik, et küüned võivad värvi muuta päikese käes- nt vähese pigmendiga värvid (valge, heleroosad) võivad tõmbuda kollakaks- seda saab ennetada natuke.
Victoria Vynn hall geellakk
Geellakiga on palju rohkem võimalusi kui küünelakiga 🙂

Soovid vahetada geelküüned geellaki vastu? Siin mõned soovitused

Peale geelküüsi üle minnes geellaki peale võivad olla küüned päris õrnad ja haprad ning visata kohe uue geellaki maha. Geellakk võib vahest olla väga kapriisne olla ja soovida ideaalselt tervet aluspinda.
Kindlasti mängib siin ka rolli, et alguses ollakse harjunud geelküünte vastupidavuse ja püsivusega, siis kirjutame mõned nipid, et kuidas geellakki paremini hoida ja mis disaini eelistada. Siia listi kuuluvad lisaks ka nipid, mida võiks vältida oma värske geellakiga:

 • Lase teha küüned esialgu lühikeseks
  (Pikemal küünel on suurem pind, et murduda)
 • Eelista alguses ümaramat disaini
  (Nurgad võivad väga kergesti murduda kuna ei ole küüneplaadi küljes)
 • Kui asendad geelküüned geellakiga, võib jätta tugevnduseks alla õhukeselt vana geeli
  (Osad tehnikud kiidavad seda võtet, osad ei ole sellest vaimustuses- aruta oma tehnikuga läbi)
 • Proovi esialgu natuke lühem vahe jätta hoolduste vahele. Ilmselt geellakk kohe ei püsi 3-4 nädalat ideaalne.
Paljas Porgand IG Ilu Idülli kohta. Ilus värske geellakk. Tehnik Katri
Screenshot Palja Porgandi Instagrami Stoorist. Ta küsis abi oma lugejatelt, kas neil on nippe, et kui minna üle geelküüntelt geellaki peale, et kuidas on lood püsivusega ja kaks inimest kirjutasid, et käisid meie salongis ja tulemus oli väga hea ja püsis pikalt! Meil on ainult hea meel seda lugeda!

Miks geellakk peal ei püsi?

See oleneb paljudest faktoritest. Kui oled käinud mitme erineva tehniku juures ja katsetanud erinevaid brände ja ikka ei püsi geellakk sõrmedel, siis on olemas tõenäosus, et kas keha põlgab geellaki ära või teed tööd, mis ei meeldi geellakile. 🙂
Tööd, mis ei pruugi sobida geellakile (igat reeglit kinnitab erand)

 • Kus, käed puutuvad palju veega kokku.
 • Kus, käed puutuvad kokku kemikaalidega.
 • Kui pead kanda päev läbi kindaid; liiga niiske ja soe geellaki jaoks.
 • Füüsiline töö, kus kasutatakse palju käsi ja küüsi.

Nt käis aastaid meie juures geellaki hoolduses neiu, kes töötas kontoris ja suvel läks ettekandaja tööle ja järsku geellakk enam ei püsinud peal. Ta küll ei pestnud seal nõusid aga puutus kokku palju rohkem veega kui kontoris olles. Isegi selline väike vahe, et hakkad rohkem vett kasutama, võib mõjutada sinu geellaki püsivust. Võib öelda, et vesi pole geellaki suurim sõber just. 🙂 Kohe, kui suvi sai läbi ja klient läks tagasi kontoritööle, siis geellakk püsis jälle ideaalselt peal. Ei soovi öelda, et kui oled ettekandja, siis geellakk ei püsi aga on selline võimalus olemas ja küünetehnik ei saa suurt midagi teha selle jaoks. Tasub igapäev palju käsi kreemitada ja õlitada, et geellakk ei lööks lahti ning võimalusel kummikindaid kanda.

Iga klient on erinev ja iga tehnik on erinev. Tasub alati rääkida oma murest ja tehnikuga arutada. Muidugi mõelda läbi enda punktist, et kas teed kõik endast oleneva, et see püsiks peal ja tehnik enda seisukohast samamoodi.

Vahest võib ikka ette tulla, et geellakk lihtsalt tulebki maha ühelt sõrmelt- seda ikka juhtub. Tehnikud ei ole ideaalsed robotid ja vahest võib apsakad sisse tulla. Sellisel juhul kirjuta oma tehnikule ja see tehakse sulle garantii korras korda! Muidugi kui juba pole 3 nädalat möödas, siis oleks aeg garantii asemel tulla hooldusesse. 🙂

Kui teil on veel nippe, kuidas geellakki hoida,
võite kirjutada meile!

Rubriigid
Uncategorized

Kuidas eemaldada ripsmepikendusi

Sulle on paigaldatud imeilusad ripsmepikendused, mis kestavad esinduslikud kuni umbes 5 nädalat ja ei vaja erilist hoolt ega ripsmetušši. Peale mõnda aega ei ole ripsmekaar enam nii tihe ja kaunitest ripsmelehvikutest on alles mõned üksikud püsti hoidvad tutikud. Selle peale tahaks kohe guugeldada, kuidas kodus ise ripsmepikendusi eemaldada eriti kui ei ole võimalik minna uuesti hooldusesse isegi kui väga tahaks, siis võiks teada, et ise ripsmepikenduste eemaldamist ei ole hea ette võtta ja ei olegi head moodust olemas.

Mida kõik ripsmetehnikud tahaksid sulle öelda…

Ära proovi kodus ripsmepikendusi eemaldada. Ripsmetehnikud ei soovita kodus seda protseduuri ette võtta kuna see kahjustab tohutult ripsmeid.

Põhjuseks on see, et ripsmepikendused on teie loomulikude ripsmete külge spetsiaalse liimiga kinnitatud. Need on mõeldud taluma vett, seepi ja higi ning ei tule kergelt maha.

Kõige soovituslikum ja kindlam viis on lasta ripsmepikendustel välja kasvada!

Kui see on öeldud ja oled kursis ja soovid ikkagi eemaldada, siis vaatame edasi.

Tee selleks kõik, et need lihtsalt kukuksid kiiremini ära…

Nüüd võid eemaldada meiki tõmmates üle silma, värvides oma ripsmeid ripsmetuššiga, soovi korral kasvõi hõõruda ripsmepikendusi kui uni silmas. Magada saad nii kuidas tahad! Lihtsalt kõik asjad, mis ripsmepikendustega on nö keelatud- tee ja lõbutse! Ära liiga siis ainult tee ripsmetele. 🙂
Las kasvavad lihtsalt välja.

Kuidas eemaldada ripsmepikendusi?

PS! Ripsmepikenduste eemaldamine kodustel meetodil ei mõju ripsmetele, mis on värskelt paigaldatud ja see meetod ei pruugi isegi mõjutada kui sul on ripsmed juba oma nö. eluaja lõpus, et turritavad mõned karvad.

Pane tähele, et meetod sisaldab õli ja õlide koht ei ole silmas!

Põhimõtteliselt ongi olemas ainult üks viis ripsmepikenduste eemaldamiseks ja see ei ole eriti tõhus aga kuna sa otsisid seda infot ja soovid teada, siis kirjutame sulle selle siia.

Ripsmepikenduste eemaldamine ainult õliga:

1) Pane üks silm kinni
2) Tee näpuotsad õliga* kokku
3) Mudi kahe õlise sõrme vahel ripsmed kinnituskohast lahti (ära sikuta ega tõmba)
4) Loputa hoolikalt ja kuivata enne silmade avamist.

Ripsmepikenduste eemaldamine õli ja auruga:

1) Võta suur kauss ja kalla sinna keev vesi.
2) Kummardu kausi kohale ja kata pea rätikuga.
3) Hoia oma pead kausi kohal 8-15min.
4) Võta rätik ära ja alusta õliga toimetamist.
5) Tee näpuotsad õliga* kokku
6) Mudi kahe õlise sõrme vahel ripsmed kinnituskohast lahti (ära sikuta ega tõmba)
7) Loputa hoolikalt ja kuivata enne silmade avamist.

Pea silmas:

Õli lagundab ripsmeliimi ja kuum aur nõrgestab liimi omadusi.

Ripsmepikenduste eemaldamise meetod sisaldab õli ja õlide koht ei ole silmas!

Jälgi hoolega:

Ära ava oma silmi eemaldamise käigus piilumiseks!
Samuti väldi ripsmete sikutamist ja tõmbamist.

Enda ripsmeid ei tohi mitte mingil juhul tirida ja sikutada. Vastasel juhul võib saada ripsme juur kahjustada. Ja karv ei pruugi enam tagasi kasvada!

Ripsmete eemaldamine ei pruugi esimesel korral õnnestuda aga see ei pruugi ka 100% õnnestuda.

Mis õli kasutada?

 • *Orgaanilist õli.
  Sobivad näiteks: kookos, mandel, riitsinuse õli jne.
  Beebiõli või õlibaasil meigieemaldusvahendit võib ka proovida, kui on kodus olemas.

Kuidas ripsmetehnikud eemaldavad ripsmepikendusi?

Ripsmetehnikud kasutavad ainult proffesionaalseks kasutamiseks mõeldud vahendit. Seda ei saa kodus kasutada! See on mõeldud ainult õppinud tehnikutele. Tehnikud teibivad silmad kliendil kinni, et ta ei saaks neid avada, sest selle silma minemisel võib pöördumatut kahju tekitada.

Ripsmeliim on tugev lahusti, mis on mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks!

Seda ei tohiks soovitada sulle ka sinu ripsmetehnik! Saame aru, et ta soovib ainult head ja vastu tulla kliendile aga kui ta seda soovitab ja midagi juhtub, siis kes on süüdi?
Kas vahendit soovitanud tehnik või klient ise? Selle üle saab arutama jäädagi. Ilmselt õige vastus on kuskil vahepeal. Jaaa, mis sellest õigusest üldse taga ajada, kui klient on hädas ja tekitanud endale trauma. Seda oma hingele ei tahaks…

Seega, ripsmetehnikud, palun lepime kokku ja ärme palun soovita professionaalseid tooteid koduseks kasutamiseks!

Siin on lugu, kus naine jäi tänu ripsmepikendustele ajutiselt pimedaks.

Kui sul on küsimusi või soovid arutada, siis küsi või kommenteeri! Oodatud on tagasiside!

Rubriigid
Uncategorized

Ilu Idüll Ilustuudio on Victoria Vynn esindussalong

Ilusalong Tallinnas.
Armastame värve ja oma tööd!

Meie väike ja armas Ilu Idüll Ilustuudio on Victoria Vynn esindussalong ning me ei saaks enam uhkemad selle üle olla! See tähendab, et meie salongis peavad tooted vähemalt 70% ulatuses Victoria Vynni omad. Tegelikult meie salongis on 90% vähemalt V.V tooted kui räägime küünetoodest ainult. Mõned teiste firmade toonid on ka nagu Glamlac, ORLY, Angels Nails, Mereneid jne selleks, et värvivalik oleks laiem.

Mida minu kui kliendi jaoks tähendab, et keegi on Victoria Vynn esindussalong?

Kliendi jaoks tähendab, et sa saad olla kindel, et esindussalongis tehakse kvaliteetsete toodetega tööd ning tehnikud teavad, mis nad teevad. Nad on välja koolitatud ja teevad kõik selleks, et tulemus sinu küüntel jääks ilus ning tulemus kestaks.
Samuti on tehnikud kursis viimaste trendidega ja kui soovite, siis oskavad nad teostada teie disaini soove.
Mis on kõige lahedam on, see et meil on suur värvivalik sulle välja töötatud. Kõik värvid on võetud eesmärgiga, et nad kataksid inimeste värvi vajadused ja soovid. Hooaja lemmikvärvid- helehallid, helelillad ja helesinised- kõik on olemas lisaks klassikalistele värvidele.
Proovime kõik uued välja tulnud Victoria Vynni värvikollektsioonid soetada, et kaasas käia pidevalt uuenava küünemaailmaga, mis on uskumatult põnev!

Kuidas saime esindussalongiks?

Vaikselt uurisime ja proovisime uusi geellakke kuniks kuidagi sattusime Victoria Vynni brändi otsa. Saab öelda, et see oli armumine esimest silmapilgust! Tasapisi oli kogu meie geellaki kollektsioon läinud üle V.V brändile ning lisandusid ka erinevad V.V seminarid ja koolitused jne.
Kui olime Victoria Vynniga juba tükk aega tööd teinud, saime laheda kirja, et meid soovitakse nende brändi esindama 🙂
See oli üks ilusamaid kirju ja meie armastus Victoria Vynni toodete vastu on endiselt sama tugev!

Kas saame tooted tasuta?

Ei, Victoria Vynn ei anna ega saada meile tooteid tasuta.

Meil olemas Victoria Vynn tooted:

Üle 130 imeilusa geellakki tooni + erikollektsioonid ja igast põnevaid muid küünedisaini tooteid:

Hetkel ootame salongi kahte uut kollektsiooni. Mis võiksid varsti jõuda.

Wedding Collection 2020 geellakid (tellitud kõik neli tooni, 179-181)

Wedding Collection 2020

Summer Collection 2020 geellakid (tellitud kõik 8 tooni 170-177)
Pilti pole veel avaldatud.

Rubriigid
Pediküür

”Jalad on liiga koledad, et minna pediküüri?”

Naiste seas on levinud suur valehäbi oma keha suhtes ja osa naisi, ei julge tulla pediküüri, öeldes: “minu jalad on nii koledad, ma ei julge neid kellelegi näidata!
Kui häbened oma jalgu, siis oled sattunud õigele lehele.
Loe lähemalt mida arvavad sellest pediküüritehnikud…

Messenger screenshoti, kus noor neiu ütles pediküüri tehnikule "ma ei julge oma koledaid jalgu kellelegi näitada"
Päris pilt päris vestlusest meie postkastis ja see ei ole ainuke selline näide. Kui sa töötad pediküüri-ja küünetehnikuna, siis sulle sosistatakse tihti küünehoolduses, et nad ei ole kunagi pediküüris käinud, kuna nad kardavad oma jalgade pärast. Mis on väga kurb muidugi kuulda ja selle üle ei peaks kindlasti muretsema! Pediküür ei ole hirmus!
Varvad plätudes. Lahtised jalanõud. Pediküür.

Kartes oma jalgu teistele näidata, alusta esimesena just pediküürist!

Kui sa kunagi ei ole käinud pediküüris, sa oled ilma jäänud ühest väga mõnusast hoolitsusest. Tundub, et nii paljud inimesed, keda oleme salongis küünehoolduses kohanud, ei ole kunagi pediküüris käinud, just selle sama põhjuse pärast, et nad kardavad oma jalgu teistele näidata. Kui sa ei soovi oma jalgu teistele näidata, siis võikski alustada just pediküürist, pediküür teeb sul jalad nii pehmeks, ilusaks, et sa ainult tahaksid neid vaatama jääda! Jaa, see on tõsi 100%! Järsku toimub muutus 180 kraadi ja sa soovid panna jalga lahtised jalanõud ja marssida nendega läbi lume välja parklasse!

Salongist lahkudes, teed sõbrannale pilti ja autosse istudes võtad kohe kinga jalast, et mehele ka näidata oma uusi varbaid!

Kui sa oled pediküüris käinud, siis sa tead, et täpselt nii juhtubki! 🙂 Jaa, mees, ei oska mitte midagi tarka öelda selle peale: ,,Ilusad”, ,,varbad, jah? kenad!” aga neil on hea meel sinu rõõmu ja uue justkui maast leitud enesekindluse üle! Nii kiiresti kaob valehäbi ära.

Ei jõuagi muretsema hakata:

Salongi saabudes, tervitatakse sind ja istud mugavasse tooli, seejärel pannakse sinu jalad värvilisse sooja veevanni ning järsku on sul patakas ajakirju ühes käes, teises kohvi ning kusagile tuleb mahutada ka värvinäidised ja telefon koos Pinteresti pediküüri disaini ideedega. Enam ei olegi aega oma jalgade üle muretsemiseks, nüüd on uus probleem. Mis värvi küüned teha!

Ei mingit vabandamist ega valehäbi:

Klient oli pediküüri tooli just istunud, et võtta sokke jalast ja avastas, et ta oli unustanud oma jalgu raseerida, ta proovis vabandada kui tehnik asju sättis. Tehnik vastas talle: ,,me ei pane selliseid asju tõesti tähele ja kui üldse midagi, siis mul on kahju, et ühiskond on tekitanud selle probleemi. Me peame olema paremad.”

Loodame, et me suudame olla paremad ja kui me ei vastagi ühiskonna ebakõrgetele ootustele ja standarditele, siis me ei vabanda vähemalt sellepärast.

Kas keegi üldse vaatab oma jalgu ja mõtleb, et need on küll kõige jumalikumad jalad maailmas? Kui jah, siis aitäh pediküür!

Ma ei tea kas keegi vaatab oma jalgu ja mõtleb, et tal ikka nii ilusad need. Minu jalad on küll ilusast väga kaugel, aga see ei takista mind pediküürija juurde minemast ja ma isegi pildistan neid, vahest panen tulemuse isegi netti ülesse! Vahi hullu, eks. Siiani ei ole veel keegi öelnud, et miks ma oma koledad jalgu demonstreerin ja kui ütlebki, siis…. ei juhtu ka midagi. Vähemalt, ma olen rahu teinud oma varvastega. Tänu pediküürile.

Nüüd kui vaadata olukorda pediküürija seisukohast, siis:

 • Nad ei karda teiste jalgu!
 • Neil ei ole imelik peadpidi sinu jalgade juures olla.
 • Pediküürijad on vabatahtlikult valinud endale selle töö!
 • Nad ei pea varbaid koledateks ega veidrateks vms.
 • Nad armastavad oma tööd (loodetavasti!)
 • Nad näevad päevas palju varbaid! Nad ei kritiseeri ega hinda sind sinu varvaste järgi!
 • Pediküürijad on tänulikud sinu varvastele, et sa usaldasid oma jalakesed tema kätte!
 • Pediküürijad saavad palka sinu jalgade korrastamise eest!
 • Pediküürija töö on jalad teha ilusaks! See ongi pediküüri eesmärk ju! Ära muretse üle!

Ja kui sa häbened oma jalgu kuna sul on probleemsed jalad, siis sea sammud ravipediküüri, nad on seal selleks, et sind aidata! Mida kiiremini ravi algab, seda kiiremini saavad jalad korda ning plätud jalga.

Öeldakse, et tavaline inimene kõnnib oma eluajal umbes neli korda ümber maakera. Seega anna oma jalgadele hellitusi ja hoolitsusi, et nad peaksid sul kenasti vastu ja saaksid sind viia ilusatesse paikadesse, ilma neid häbenemata!

Pediküür, pildil ilusad helelilla värviga värvitud varbad!
,Ma saan oma varbaid jälle vaadata, aitäh teile!!”

Mida täpsemalt pediküüris tehakse, loe siit
Kui sul on tulnud varbaküüs ära, siis soovitame lugeda seda lugu

Kui soovid tulla meie juurde pediküüri, siis meie broneerimisleht asub siin:
www.iluidyll.setmore.com

Teksti kopeerimine ilma loata on keelatud!
Viite puhul lingina meie kodulehele, on lubatud.
Aitäh!