Broneeri aeg

Selleks, et olla oma aja boss ja broneerida aeg ISE Ilu Idüll Ilustuudiosse minge lehele:
www.iluidyll.setmore.com

KKK – korduma kippuvad küsimused

Kas minu broneering sai ikka kirja?

Aeg on kirjas ainult ja ainult siis, kui saate broneeringukinnituse oma e-mailile. Broneeringukinnitus tuleb e-mailile kohe kui vajutate ‘kinnita’ nuppu. Kui teil ei ole kinnituskirja, siis see tähendab, et meil puudub kahjuks info teie tulekust ja teie aeg ei ole salvestunud süsteemi.

On ette tulnud ka juhtumisi, kus unustatakse lõpus vajutada “kinnita broneering” nuppu.

Võib ka juhtuda, et kirjutate oma meili valesti (ikka juhtub) või logite sisse läbi Facebooki, kus on teil vana e-mail märgitud (nt hotmail, hot vms), kuhu te enam sisse ei pääse. Sellisel juhul läks teie broneering läbi aga te ei saanud kinnitust selle kohta. Kui teil on kahtlusi, siis palun kohe kirjutage/helistage meile ja vaatame teie broneeringu üle ja vajadusel uuendame teie andmed.

Kus ma näen teie hinnakirja?

www.iluidyll.setmore.com meie broneeringusüsteemis on kohe hinnad teenustel juures.

Kas ma saan ise oma aega muuta või kustutada?

Kui teil on broneering kinnitatud edukalt, siis saate võimalusel oma aja kustutada ise samast broneeringukinnitusest (mille aega soovite muuta) oma isiklikust e-mailist. Seal on kaks võimalust- kustuta oma broneering või muuda broneeringu aeg. Kui muudate aega, siis vana broneering kustub automaatselt.
NB! Aega ei saa muuta ega tühistada 8h ennem teenuse algust.

Alati võib meile ka kirjutada ja muudame/tühistame teie aja ise!

Kas teil saab kaardiga maksta?

Mõne tehniku juures saab maksta kaardiga aga lihtsam on sularahas arveldada.

Mida tähendab, et Ilu Idüll on Victoria Vynni esindussalong?

See tähendab, et meie tooted on vähemalt 70% ulatuses Victoria Vynni firma omad. Kasutame maniküüris ainult Victoria Vynni tooteid- kõik puhastusvahendid, primerid, topid, geelid, kätekreemid, koorijad jne on meil Victoria Vynni firma omad.
Me soovime, et me saaksime pakkuda klientidele võimalikult suurt värvivalikut, siis meil lisaks mõndadelt teistelt brändidelt värve nagu nt Glamlac, Mereneid, O.P.I, Angels Nails ja ORLY, et katta kõikide klientide värvieelistused.
Meil on salonis alati kõige uuemad värvid ja hetkel moes olevad toonid ja disainid kasutuses.

Miks Ilu Idülli pediküür on nii populaarne?

Teame kui olulised on naistele ilusad jalad, eriti beebi pehmed kannad ja imelise disainiga tehtud pediküür pluss need kuulsad kivikesed, et ikka endal oleks hea enesetunne ringi käia. :))

Kui alustasime pediküüriga aastal 2014, siis ei teinud meile teadaolevalt keegi kivikestega pediküüri Eestis. Ühesõnaga oleme saanud kõvasti praktiseerida ja valinud oma pediküüri just need kõige paremad tehnikad. Me usume lausa, et meil on oma salajane retsept, kuidas paigaldada kivikesi nii, et nad peavad kasvõi pool aastat vastu!
Samuti Eestis esimesena (jällegi, meie teada- pole silma kuskil mujal hakkasime pakkuma vannipalliga pediküüri. See luksus on küll ainult neile, kes satuvad meie salongi paarispediküüri või vannipalli kampaania ajal. Igapäevases kasutuses on meil Alessandro jalamähisega pediküür, mis on väga tõhus ja on see läbi võitnud klientide südamed.

Armastades oma tööd ja kliente, jõuame me parima tulemuseni!

Kasutame pediküüris Victoria Vynni geellakke ja kõige kvaliteetsemaid Alessandro pediküüri tooteid

Mis vahe on klassikalisel pediküüril, varvaste geellakkimisel ja spaapediküüril?

* Spaapediküür geellakiga (veevanni, jalamähise ja raspeldamisega) on teenus, kus sa saad kõike! 🙂
Teenuse alguses on mõnus jalavann, seejärel tehakse küüned korda, raspeldatakse vastavalt vajadusele kannad ja tallad, kantakse peale geellakk soovitud disainiga ja teenuse lõpus on rahustava jalgade koorimine ja jalakreem, et lukustada koorija mõnusad õlid.

Klassikaline pediküür geellakiga (veevanni ja jalamähisega)
Kl. pediküür on nagu spaapediküür ainult, et lõpus puudub jalgade koorimine vaid kantakse lihtsalt jalakreem ja küüneõli.

Varvaste geellakkimine (veevanni ja koorimisega) on samuti ainult varvaste geellakkimine aga sisaldab teenuse alguses jalavanni ja lõpus jalgade koorimist. Raspeldamist ei sisalda. Teenus sobib hästi noortele ja neile, kellel on korras jalad aga soovivad geellakki.

Varvaste geellakkimine on ainult varvaste geellakkimine, see teenus ei sisalda vett ega kandade korda tegemist või jalamähist. Selle teenuse käigus saab ilusti hooldatud geellakiga kaetud varbad ja soovi korral muidugi kivikesed. Ainuke meie teenus, mis ei sisalda vett.

Kõik teenused sisaldavad vana geellaki/küünelaki eemaldamist.

*kõige populaarsem teenus.

Tahaks tulla pediküüri, aga ei oska teenust valida?

Soovid ainult varbaid geellakkida ja saada hästi kiiresti tulemust?
Sulle sobib – varvaste geellakkimine.

Soovid ainult varbaid geellakkida aga samuti tahaksid rohkem elamust ja mõnulemist?
Sulle sobib – varvaste geellakkimine (jalavanni ja koorimisega)

Soovid maksmiaalselt kõike?
Vali – spaapediküür (veevanni, jalamähise ja koorimisega)

Kõik see pikk teenuste rida tuleb, et kes soovib geellakki, kes küünelakki, ilma lakita jne 🙂

Ja nii lihtne see ongi.

Salongis näeme!